03 czerwca 2018

Czyżby coś o życiu?


          Hej! Przyznam nie było mnie tu sporo czasu , ale to z sumie z różnych powodów.

 Kiedy byłam młodsza zawsze chciałam być postrzegana jako fajna osoba , która interesuje się muzyką, potrafi robić to czym się interesuje i po prostu ma wielu znajomych. Z czasem wszystko zaczęło nabierać zupełnie inny sens. To co kiedyś wydawało się zabawne , dobre i fantastyczne, teraz nie ma tak wielkiego znaczenia. Dziecinne zauroczenia , zabawy czy chociażby rzekome "problemy". Z dzisiejszej perspektywy były to drobne rzeczy, a z wizji dziecka duża sprawa.
Dążenie do wyznaczonych celów , też było wtedy inne. Czasem nie mając odwagi wszystko po prostu przemijało z małym smutkiem, teraz za to z żalem do samej swojej osoby i obwinianiem czy gdyby się coś zrobiło , byłoby zupełnie inaczej. Ale czy powracanie do przeszłości jest sensowne? Może nie, jednakże romantycy często tak robią... Stąd mogę stwierdzić ,że w stu procentach nim jestem. A czy można myśleć o kimś przez pięć lat ? Ktoś mógłby pomyśleć ,że jest to chore ... ale co wtedy ,gdy jest tak naprawdę... Uczucia... Czy uczucia mogą być fantazmatami , w pewnym sensie wytworem wyobraźni? Nie wiem... Ale szczerze mówiąc , ciężko jest żyć myśląc o kimś , kto ma nas gdzieś ... Czasem następuje w życiu taki czas , kiedy  masz ochotę jakby zniknąć , stać się incognito , albo być kimś innym.
A jakby spróbować zacząć nowy rozdział w swoim życiu? Tak jakby zacząć wszystko od nowa? Nie PRÓBOWAĆ , a BYĆ odważnym, otwartym... Kimś innym niż dotychczas...
Może nawet iść do fryzjera na znak zmian? ~haha jasne od razu na łyso...
Nie nie , nie chodzi tu wcale o całkowite zmiany wyglądu tylko zmiany czegoś w sobie i to na pewno nie dlatego ,że ktoś nam tak powiedział tylko , dlatego że ,to MY , chcemy coś zmienić.

Jest czerwiec , za trzy tygodnie będą wakacje. W związku z tym już planuję moje zmiany... a kilka ich będzie ...Wiadomo , niektórym mogą się one nie spodobać , ale po co w ogóle przejmować się tymi osobami.  Jeżeli komuś na kimś zależy , to nie zwraca uwagi na wygląd , a na to jaka ta osoba jest .
2 komentarze:

  1. Mega post! Mega fajnie mi się go czytało! Naprawdę, zrobiłaś kawał dobrej roboty! Napewno zostanę na dłużej!

    Pozdrawiam,
    XXX.

    OdpowiedzUsuń

×× Witam Cię Drogi czytelniku na moim blogu mam dla Ciebie ważną informację ××
Czytelnicy to skarb dla autora bloga. Oni mają moc motywowania do dalszego pisania. Jeśli tu jesteś zostaw po sobie ślad ~Będzie mi miło :)
×× Weryfikacja obrazkowa wyłączona ××